İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

BEGÜM TELLİOĞLU’NDAN MAG’A ÖZEL YILBAŞI SOFRASI

BEGÜM TELLİOĞLU’NDAN MAG’A ÖZEL YILBAŞI SOFRASI

Dekorasyona ve sunuma olan aşkıyla kurduğu Atelier Fiori 52’de misafirlerini ağırlayan Begüm Tellioğlu, hazırladığı sofra sunumunu yaparken, yılbaşı ile ilgili planlarını da MAG Okurlarıyla paylaştı.

 

“Yılbaşı ruhunu yaşamayı çok seviyorum. Benim için yılın en sevdiğim zamanı diyebilirim. Evimde ve mağazamda yeni yıl ruhu, kasım ayının son haftasında başlar ve gelen tüm misafirlerime bu ruhu yaşatırım. Evimin dekorundan sofralarıma kadar bu ruhu hissetmek beni çok heyecanlandırır. Yılın en sevdiğim zamanı olan bu ayda sofra sunumlarımdan dinlediğim müziklere kadar uzanan bir gelenek vardır” açıklamasında bulunan Begüm Tellioğlu sözlerine şöyle devam etti: ” Yılbaşı geceleri genellikle, sevdiğimiz dostlarımızla keyifli sofralarda geçiyor. Bu yılbaşını Dubai’deki evimizde, dostlarımızla birlikte geçmeyi planlıyoruz. 2023 yılı ülkemizde yaşanan doğal afet sebebiyle maalesef üzüntü dolu geçti diyebilirim. Hataylı biri olarak bu süreç beni çok etkiledi. Birçok yardım kuruluşu ile çalışıp affet bölgelerindeki yardıma ihtiyacı olanlara yardım ettim ve yardım etmeye de devam ediyoruz. Yakında gerçekleştireceğim “garage sale” etkinliğinden elde edilen gelirinin bir kısmını deprem bölgesinde, ihtiyaç sahibi olan kişilere bağışlamayı planlıyorum.”

Bu seneki yılbaşı konseptini ve aldığı ilhamı da paylaşan Tellioğlu ” Benim için bu sene “İkat” senesi… Dekorasyondan sofra takımına bu sene evimde bolca İkat kullandım. Son olarak da çıkarmış olduğum porselen koleksiyonum, benim İkat aşkımı tamamlamış oldu. Renkleri seçerken evime, bütünlüğüne ve yeni yıl ruhunu yansıtmasına özen gösterdim” diyerek sözlerini noktaladı.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir