İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yeni Nesil Otomobil Takibi ile ‘Skywell’im Nerede?’

Yeni Nesil Otomobil Takibi ile ‘Skywell’im Nerede?’

 Elektrikli otomobil üreticisi Skywell, teknoloji ve mobiliteyi öne çıkartarak müşteri memnuniyetine yönelik çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda yeni ve inovatif bir adım olarak tanıtılan “Skywell’im Nerede?” özelliği, otomotiv sektöründe bir ilke öncülük ediyor.

Skywell web sitesi üzerinden online sipariş sürecini tamamlayan müşterilerin sipariş takip ihtiyaçlarına yönelik geliştirilen “Skywell’im Nerede?” linki, otomobil sahiplerine araçlarının her an nerede olduğunu takip etme imkânı sunuyor. Bu özellik, online alım işleminin başladığı anda devreye giriyor ve otomobilin üretim aşamasından teslimatına kadar tüm yolculuğunu şeffaf bir şekilde izleme olanağı sunuyor.

Skywell’im Nerede? Linki ile Online Takip 

Otomotiv sektöründe sürdürülebilirlik çerçevesinde teknolojik yatırımlarına devam eden Ulu Motor, online satış kanalı üzerinden alım yapan Skyweller’lara araçlarının üretimden sevkiyata kadar tüm yolculuğunu yakından takip etme fırsatı sunuyor. Sipariş, üretim, fabrika çıkış ve gemi yolculuğu aşamalarını kapsayan bu takibe; kullanıcı dostu, sade bir ara yüz ekranına müşteri cep telefonu numarası girilerek ulaşılabiliyor. Güveni müşteri sadakatinin temelinde tutan Ulu Motor, sunduğu 360takip olanağıyla müşterilerine benzer bir deneyim yaşatıyor.

Sektörün Öncüsü

Dijital dönüşümün getirdiği olanakları sonuna kadar kullanma vizyonuyla hareket eden Ulu Motor, “Skywell’im Nerede?” ile müşterilerine sektörde öncü bir deneyim yaşatmayı amaçlıyor. Bu online takip sistemi sayesinde müşteriler, araçlarının her aşamasını detaylı bir şekilde görüntüleyerek araçlarına kavuşacakları süreye dair doğru bilgiye sahip oluyor. Varış noktası ve tahmini varış süresinin yanı sıra, geminin güncel konumu da harita üzerinden görüntülenebiliyor. Ayrıca geminin künyesi ile hava koşulları ve uydu görüntülerine de ulaşabiliyor, bu yolculuğu isterseniz harita üzerinden takip edebiliyorsunuz.

 

Skywell’im Nerede? ile Teknoloji ve Şeffaflık Bir Arada

Mobilite deneyiminde yeni bir dönemi başlatan “Skywell’im Nerede?” ile Ulu Motor; teknoloji, şeffaflık ve müşteri odaklı yaklaşımını bir araya getirerek sektöre örnek oluyor. Bu yenilikçi özellik, otomobil sahiplerine daha önce hiç yaşamadıkları bir deneyim sunmanın kapılarını aralıyor.

Skywell siparişinizi takip etmek için aşağıdaki bağlantıya giderek telefon numaranızı girip ekrandaki adımları görüntüleyebilirsiniz.

Ulu Motor Hakkında

2004 yılında Ulubaş Grubu bünyesinde distribütörlük faaliyetlerini yürütmek amacıyla kurulan Ulu Motor; mobilite dönüşümüne öncülük etme vizyonuyla grubun teknolojik dönüşüm süreçlerinde rol alan en önemli şirketlerden biri olarak konumlandı. Ulu Motor, Çin’in en büyük teknoloji firmalarından Skyworth Grubu’na bağlı Skywell ile Leapmotor markalarının Türkiye ve Avrupa’da 15 ülkenin distribütörlüğünü üstlenmektedir. Ayrıca, mobilite çözümleri, distribütörlük ve teknoloji ortaklığı konularında olduğu kadar, satış sonrasında sunulan kusursuz ve inovatif yeniliklerle Türkiye ve Avrupa pazarında farklı bir hizmet anlayışı sunmaktadır. Ulu Motor, Skyworth ile 2024 yılının ilk çeyreğine kadar Türkiye’de Batarya Geliştirme ve Üretim fabrikası açmak üzere anlaşmaya varmıştır. Otomobil, kamyon ve LPG alanlarında faaliyet gösteren Proton ile Avia markalarının da Türkiye temsilciliğini üstlenen Ulu Motor, daha temiz bir çevre ve daha yaşanır bir dünya için fosil kaynaklı enerji tüketimi yerine temiz enerjiye odaklanma konusundaki çalışmalarına devam etmektedir.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir