İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Keenetic Türkiye ekibi

“Keenetic Kullanıcılarının %99’u Çok Mutlu!”

Keenetic Türkiye ekibi daha mutlu müşteriler için 2024’te hedef büyüttü!

Keenetic Türkiye ekibi, yeni yıla hızlı bir giriş yaptı. Türkiye’de anlamlı bir büyüme yakalayan ve isminden sıkça söz ettiren Keenetic’in Türkiye CEO’su Vefa Tarhan: 2024 yılı için açıklamalarda bulundu:

“Yaptığımız araştırmalara göre, Keenetic kullananların %99’u ürün deneyiminden çok mutlu. Diğer yine çok önemsediğimiz %1 de ise sorun yok düzeyde yorumsuz memnun veya modem dışı hat problemleri ya da bilgi eksikliğinden kaynaklanmakta. 2024 için de yine ilk hedefimiz mutlu müşteri olacak. Öncelikle Keenetic kullanıcılarına yazılım güncellemeleri ile, yazılım yenilikleriyle aldığım günden daha iyi, Keenetic ile çok mutluydum, daha da mutluyum dedirteceğiz.

Bu arada yeni modellerimiz ve genişlettiğimiz ürün yelpazemiz ile premium ürünlerimizi hedef kitlemizle buluşturmaya devam edeceğiz. Abonelik sayılarında da rijit artışlar bekliyoruz. Keenetic akıllı teknolojisi ile büyük bir dönüşüm yapıyor. Yakaladığımız bu ivme ile büyüyoruz ve bu anlamda da piyasada artık Keenetic markası yerleşti, Yeni ve başka iletişim alanlarında da nitelikli ve akıllı çözümler sunmak için hazırız, tüm ürünlerimize güveniyoruz” dedi.

Keenetic’in Türkiye CEO’su Vefa Tarhan sözlerine şöyle devam etti: “Keenetic cihazları üreticisi, Keenetic, Türkiye pazarına hızlı bir giriş yapmıştı ve büyük bir ivme ile büyümesini sürdürüyor. Piyasada artık yerleşik premium çözümler sunan bir marka haline gelen Keenetic ’in anlamlı büyümesi ve farklı alanlarda yaptığı yatırımların devamı gelecek.

Keenetic bir network cihazından çok daha fazlası, kendi işletim sistemi olan çok özel ve premium bir cihaz. Türkiye pazarında kurduğumuz deneyim merkezimiz ile her yıl için bir önceki yıldan daha fazla mutlu müşteri ve iş ortağı hedefimizi sürdürüyoruz. Keenetic yakaladığı akıllı dönüşüm modeli ile farklı fırsatlar sunuyor.

Teknoloji tüm dünyada giderek dönüşüyor ve ağ ürünleri anlamında da akıllı modeller benimseniyor. Cihazlarınız sadece basit kurular değil, bu cihazları değerli kılan yazılımları düşünün ki; iletişiminizde size video konferanstan oyuna, online eğitimden eğlenceye her alanda internet üzerinden iletişim konforu sunarak akıllıca trafik önceliklendirebiliyor, ebeveyn koruması sağlıyor, zararlı içerikleri filtreliyor, ağınızdaki cihazları koruyor, bir medya sunucusu görevi görerek eğlenceyi evinize getirebiliyor veya dünyaya açabiliyor.

Keenetic globalde çok çeşitli ve modern network çözümleri sunan, kaliteye odaklı özel bir marka. Vefa Tarhan, Keenetic’in hikayesinden ise şöyle bahsetti: “Keenetic’le 2017 yılı sonu itibariyle görüşmelere başladım. 2018’in Kasım ayında şirketi Joint Venture olarak kurduk, yani Türkiye’de bir yatırımcı olarak bu yapıya dahil oldum. Daha öncesinde Vefa Tarhan olarak biliyorsunuz, uzun yıllar sektördeydim.

Zyxel’in Türkiye ofisini kurmuştum, 10 yıl genel müdürlüğünü yürütmüştüm. Geçmişten gelen bazı bağlantılarımda vardı ve markanın pazardaki çok önemli bir eksiği tamamlayacağına inandık ve Türkiye’de yaklaşık başlamamla itibaren 1 yıl gibi hazırlık dönemimiz oldu, nelere ihtiyacımız var, Türkiye’nin eksik ihtiyaçları, altyapısına göre çözümler üzerine ciddi çalışmalar yaptık ve 2019 yılı Ağustos ayı itibariyle firmamızı tanıttık. Şu an çalışmalarımızı sürekli üstüne koyarak, kaliteyi artırarak tüm hızı ile sürdürüyoruz.”

Teknolojik olarak farklı bir vizyon ile marka gelişimine yaklaştıklarını da sözlerine ekleyen Tarhan; “AIOps Teknolojilerine doğru evirildikleri gerçeğinin kaçınılmaz olduğunu dile getirirken; Gerek Servis sağlayıcıları ve çok şubeli operasyonlar , gerekse onlarca internete bağlanan cihazla bilişim merkezlerine dönüştüğü evlerimizdeki bireysel kullanıcılar için AIOps, büyük veri ve makine öğrenimi temelinde otomasyon, tahmine dayalı analitik ve kök neden analizi yoluyla ağ operasyonlarının yönetimini basitleştiriyor, Keenetic bulut mimarisi mobil uygulama entegrasyonları ile hem bireyde hem kurumlarda büyük avantaj sağlıyor, kullanıcıların operasyonlarını optimize etmeleri için en gerekli ve pratik etmenlerden biri.

Yeni Nesil NaaS yani hizmet olarak ağ servisleri kendi içinde bir dönüşüme girerek yine farklı bir şekilde hayatımızda olmaya devam edecek. Tüm modellerini kurgularken bu iki teknolojiyi de göz önünde bulundurarak lab çalışmaları yaptıklarını belirten Keenetic Türkiye CEO’su; “Tabii ki bu farklı yaklaşımın sonucu olarak gitgide yüksek bir kullanıcı kitlesi ve marka sever/ marka fanları oluşturduğumuz için Keenetic TR olarak yeni yılda da iddialıyız. Bu yıl ürün yelpazemize eklediğimiz yeni ürünler ve çözümler ile zenginleştirme çalışmaları yaptık. Bunun yanı sıra iş hacmi olarak da büyüyoruz. Bundan dolayı Keenetic’i artık daha da iddialı göreceksiniz.” açıklamasında bulundu.

Keenetic Hakkında:

Hakkımızda: Keenetic, nihai kullanıcı istek ve ihtiyaçları dikkate alan iddialı ve yenilikçi Akıllı Router (Smart Router) üreticisi ve geliştiricisi olarak 2010 yılında kuruldu. Keenetic’in temel misyonu, akıllı evler ve ofisler için üstün kablosuz performans sunan, aynı zamanda gelişmiş yazılım gücüyle güvenli, kolay yönetilebilir birçok gelişmiş özellikleri barındıran Router cihazları üretmektir.

Keenetic ürünleri, yüksek donanım ve yazılım özellikleri sayesinde sorunsuz çalışarak mutlu müşteriler yaratırken aynı zamanda ulaşılabilir fiyatlara sahiptir. Kurulduğu günden itibaren gerek müşteri isteklerini dinleyerek gerekse güncel ihtiyaçları en iyi şekilde tanımlayarak en teknolojik ürünleri en iyi destek alt yapısıyla vermeyi hedefler. Müşteri ihtiyaçlarını sürekli olarak analiz eder.

Sahip olduğu esnek ve modüler yazılım mimarisi sayesinde ürünlerin müşteri deneyimi ve ihtiyaçları doğrultusunda sürekli geliştirilmesini sağlar. Keenetic, ev ve ofis internet teknolojilerinde 20 yılı aşan tecrübeli kişiler tarafından yönetilmektedir.

Bu deneyim, rekabetin yüksek olduğu, müşteri taleplerinin sürekli değiştiği ve ürün fiyatlarının dinamik olduğu pazarlarda kazanılmıştır. Rekabetin bu denli yüksek olduğu bir pazarda büyümenin Keenetic markasını küresel ölçekte hazır, iyi ve adil bir ticari ortak haline getirdiğine inanıyoruz.
Ülkemizde, Keenetic İletişim Teknolojileri Bilişim Pazarlama ve Danışmanlık A.Ş. internet ve bilişim sektörünün tecrübeli ismi eski ZyXEL Türkiye kurucu Genel Müdürü Vefa Tarhan tarafından Kasım 2018 yılında uluslararası ortak bir girişim çerçevesinde JV (Joint Venture) olarak kuruldu.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir