İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Expomed Eurasia Fuarı, medikal alandaki yeni yatırımlara sahne olmaya hazırlanıyor! 

Expomed Eurasia Fuarı, medikal alandaki yeni yatırımlara sahne olmaya hazırlanıyor! 

 Medikal endüstrinin heyecanla beklediği Uluslararası İstanbul Tıbbi Analiz, Teşhis, Tedavi, Koruma, Rehabilitasyon, Laboratuvar Ürün, Cihaz, Sistem, Teknoloji, Donanım ve Hastaneler Fuarı Expomed Eurasia, 31. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. 31 yıldır kesintisiz düzenlenen fuar bu sene 25-27 Nisan tarihleri arasında Büyükçekmece – İstanbul’daki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde ziyaretçileri ile buluşacak. Fuar, geçen yıl 112 ülkeden 4.718 uluslararası olmak üzere toplam 23.360 sektör profesyonelini ziyaretçi olarak ağırladı. 

RX Tüyap tarafından düzenlenen 31. Expomed Eurasia Fuarı, 25-27 Nisan 2024 tarihleri arasında İstanbul’daki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde toplamda 8 salonda 800’den fazla yerli ve yabancı firma ve firma temsilcisinin katılımı ile gerçekleşmesi hedefleniyor.

Medikal cihaz, ekipman ve teknolojilerin, medikal trendlerin ve sağlık yatırımları alanında etkinliklerin düzenlendiği Avrasya’nın alanında lider medikal fuarı Expomed Eurasia’da ziyaretçiler medikal alandaki en yeni ürün ve hizmetleri yakından inceleme fırsatına sahip olacak. Tıbbi cihaz, medikal malzeme ve sağlık alanında Avrasya bölgesinin en önemli ihtisas fuarı olan Expomed Eurasia’da; elektro medikal ekipman ve teknolojileri, ortopedi-fizik tedavi- rehabilitasyon, sarf malzemeleri ve tek kullanımlık ürünler, hastane ve tıbbi tesis yönetimi ile reçetesiz ürünler (Over-The-Counter) kategorilerinde 1000’den fazla markanın temsil edileceği fuarda ziyaretçiler, yenilikçi ürün ve çözümleri yakından inceleyecek.

2023 yılında 30.su düzenlenen fuarda 785 firma stant açarken, 112 ülkeden 4.718 uluslararası olmak üzere toplam 23.360 sektör profesyoneli fuarı ziyaret etmişti.

Hem Türkiye’den hem de dünyanın dört bir köşesinden yüzlerce katılımcı firmaya ve on binlerce ziyaretçiye ev sahipliği yapmak için gün sayan Expomed Eurasia, Türkiye’deki en uzun soluklu ve tek medikal fuar olarak sağlık endüstrisini geleceğe taşıma misyonuyla yoluna tüm hızıyla devam ediyor.

Expomed Eurasia Fuarı İnovasyon Alanı ile öne çıkıyor

Start up firmalar başta olmak üzere medikal alanda geliştirilen yenilikçi ürün ve hizmetler fuar süresince ziyaretçiler ve melek yatırımcılar ile İnovasyon Alanı’nda buluşacak. 2023 yılındaki fuarda da yer alan İnovasyon Alanı; start-up firmalar, kuluçka merkezleri ve üniversiteler tarafından geliştirilen ürünler, hizmetler ve yazılımlar için ideal bir vitrin olurken, aynı alanda düzenlenen bilimsel ve eğitici panel ve semineler ise ziyaretçilerin yoğun ilgisini çekti.

Fuar biletleri 9 Şubat 2024’e kadar ücretsiz!

Türkiye, sağlık sektöründeki başarı hikayesini 2 kıtanın birleşme noktası İstanbul’da dünyayla buluşturmaya Expomed Eurasia Fuarı ile devam ediyor. Günden güne büyüyen, değişen ve gelişen medikal dünyanın trendlerini yakalamak isteyen ziyaretçiler, fuar giriş biletlerini 9 Şubat 2024 tarihine kadar fuarın web sitesinden ücretsiz alabilecek.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir