İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Akdeniz’den Adriyatik’e Eşsiz Bir Bahar Rotası…

Akdeniz’den Adriyatik’e Eşsiz Bir Bahar Rotası… Baharın Tadını Missafir ile Çıkarın!

Başlangıçların ve yeniden doğuşun mevsimi olan baharda, Missafir sizleri Adriyatik’in serin suları ve Akdeniz’in tatlı rüzgarlarıyla bezeli masalsı bir yolculuğa davet ediyor.

Budva’nın harika denizinden Kotor’un muhteşem manzaralar sunan körfezine; Girne’nin tarihle iç içe sokaklarından Split ve Hvar’ın altın renkli plajlarına… Hırvatistan, Karadağ ve Kuzey Kıbrıs’ın en özel noktaları bu baharda keşfedilmek üzere sizi bekliyor.

Bu özel lokasyonlardaki her adımınızda, bir kartpostalın içine adım atmış gibi hissedeceksiniz. Missafir evleriyse, bu eşsiz güzelliklerin tam kalbindeki konumlarıyla size evden uzakta ev deneyimi yaşama fırsatı sunacak. Profesyonel iç mimarlar tarafından özenle tasarlanan ve son model eşyalarla döşenen iç mekanlar; deniz ve doğa manzaralarıyla bezeli teraslar, hayallerinizdeki tatili gerçek kılmak üzere sizin için tasarlandı.

Bazen bir müstakil villanın huzuru ve ayrıcalığı, bazen şehir merkezindeki dairelerin konforuyla Missafir’in evleri, sizlere baharın tüm renklerini, seslerini ve kokularını hissettirecek, kendi evinizin sıcaklığını yaşatacak yuvalar sunuyor. Akdeniz’in berrak sularında yankılanan şarkılara eşlik etme veya Adriyatik Denizi’nin muhteşem gün batımı manzaralarını izleme fırsatını bulacağınız ve en güzel anıları yaratacağınız, size özel mekanlar…

Baharın çağrısıyla yola çıkın ve Missafir’le ev kiralama yaparak, bu masalsı destinasyonlarda sıradan seyahatlerin ötesine geçen unutulmaz bir deneyim yaşama fırsatı yakalayın!