İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Mandarin Oriental

Mandarin Oriental,

Mandarin Oriental
Mandarin Oriental

“Vitality Weekend” ile yaza harika bir başlangıç yapın. Bodrum Yarımadası’nın en büyüleyici koyu olan Cennet Koyu’nda yer alan Mandarin Oriental, Bodrum, 19-23 Nisan tarihleri arasında Dose İstanbul işbirliğinde organize ettiği “Vitality Weekend” ile yaz mevsimine enerjik ve sağlıklı bir başlangıç sunuyor.

Ayrıcalıklı ve kişiye özel tatil anlayışının en önemli adreslerinden biri olan Mandarin Oriental, Bodrum, 19-23 Nisan tarihleri arasında muhteşem bir Vitality Weekend etkinliğine ev sahipliği yapıyor. Etkinlik, sağlıklı yaşam, aktif bir hayat tarzını benimseyen ve yaz mevsimine enerjik bir başlangıç yapmak isteyenler için kaçırılmaz bir fırsat sunuyor.

Vitality Weekend, ünlü antrenör Lexie Rich tarafından yürütülen antrenmanlarla birlikte Overdose tarafından özenle tasarlanan sağlıklı menüler, ve dönüşümün temeli olan ödüllü detoks programları ile benzersiz bir deneyim sunuyor. Lexie Rich, derslerde rebounder (trambolin) setinde yepyeni bir koreografiyi tanıtacak, Vitality Weekend’in özel hareketlerle zenginleştirilmesiyle ev konforundaki egzersizinizi üst seviyeye taşıyacak.

Mandarin Oriental, Bodrum The Spa’nın benzersiz atmosferinde gerçekleşecek Vitality Weekend, vücudu sıkılaştırıp, esnekliği artırmak, zihin ve beden bağlantısını güçlendirmek için Full Body Tone, kalori ve yağ yakımını destekleyen, kan dolaşımını arttırarak detoksa yardımcı rebounder kardiyo olan Burn gibi pek çok aktviteyi içeriyor. Bu eşsiz deneyim, yaz öncesi sağlıklı yaşamın kapılarını aralamak isteyenler için ideal bir hafta sonu sunuyor.