İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Alper Vargel, Schneider Electric

Alper Vargel, Schneider Electric Uluslararası Güç Ürünleri Birimi Ticari Dönüşüm Başkan Yardımcısı Olarak Atandı 

Schneider Electric, yeni bir uluslararası görevlendirme ile Alper Vargel’in Uluslararası Güç Ürünleri Birimi Ticari Dönüşüm Başkan Yardımcısı olarak atandığını duyurdu.

Enerji yönetimi ve otomasyonun dijital dönüşümüne liderlik eden Schneider Electric, Alper Vargel’in Uluslararası Güç Ürünleri Birimi Ticari Dönüşüm Başkan Yardımcısı olarak atadığını duyurdu. Pasifik, Hindistan, Orta Doğu Afrika ve Güney Amerika’da yaklaşık 95 ülkeyi kapsayan uluslararası operasyonlar bölgesinden sorumlu olacak

Vargel, yeni görevinde şirketin uluslararası pazarlardaki büyümesini hızlandırmak amacıyla ticari operasyonlar ve dijital dönüşüm çalışmalarına liderlik edecek. Böylece Schneider Electric’in ticari stratejisini şekillendirmeye ve şirketin küresel başarı hedeflerine katkıda bulunmaya devam edecek.

18 yıldır Schneider Electric’te çeşitli görevlerde bulunan Alper Vargel, Türkiye’de satış, segment yönetimi, fiyatlandırma, ticari politikalar, teklif ve kanal pazarlaması alanlarında üst düzey rollerde geniş bir deneyim ve bilgi birikimine sahip. Yeni görevine atanmadan önce Vargel, Körfez Ülkeleri Pazarlama Başkan Yardımcısı, 4 farklı bölümün, teklif, kanal pazarlaması, fiyatlandırma ve e-ticaret hizmetlerine liderlik etmekteydi.

Alper Vargel, İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği bölümü mezunudur.

Schneider Electric Hakkında

Schneider’in amacı herkesin enerji ve kaynaklardan en iyi şekilde faydalanmasına yardımcı olmak, süreçleri ve sürdürülebilirliği ilişkilendirmektir. Schneider Electric’te biz buna Life Is On diyoruz.

Misyonumuz Sürdürülebilirlik ve Verimlilikte dijital iş ortağınız olmaktır.

Dijital dönüşümü teşvik etmek amacıyla kullanım döngüsünün tamamında dünya lideri süreç ve enerji teknolojilerini, uç nokta – bulut bağlantı ürünlerini, kontrolleri, yazılım ve hizmetleri entegre ediyor; evler, binalar, veri merkezleri, altyapı ve sektörlerde entegre şirket yönetimini mümkün kılıyoruz.

Global şirketler arasında en yerel olanıyız. Anlamlı Hedeflerimizi, Kapsayıcı ve Güçlendirilmiş değerlerimizi paylaşanlarla iş birliği içinde açık standartları ve ortaklık ekosistemlerini savunuyoruz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir