İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Boehringer Ingelheim Türkiye

Boehringer Ingelheim Türkiye, Global Atamalarla Gelişim Fırsatları Sunmaya Devam Ediyor

Boehringer Ingelheim Türkiye’de İnsan Sağlığı, Kardiyo, Renal ve Metabolizma Grubu’nda diyabet endikasyonlarından sorumlu Kıdemli Ürün Müdürü görevini yürüten Göksen Yücel, Merkezi Almanya’da olan Boehringer Ingelheim Global takımına Uluslararası Kıdemli Ürün Müdürü olarak atandı.

135 yılı aşkın süredir değerlerini koruyan bir aile şirketi olarak İnsan ve Hayvan Sağlığı alanında tedaviler sunan Boehringer Ingelheim, global organizasyonunda sağladığı kariyer imkanlarıyla çalışanlarına gelişim fırsatları sunuyor. Yaklaşık iki yıldır Boehringer Ingelheim Türkiye’de görev alan ve kardiyo, renal ve metabolik alanlarda lansman ve pazarlama faaliyetlerini yürüten Göksen Yücel, Merkezi Almanya’da bulunan Boehringer Ingelheim Global merkezine Uluslararası Kıdemli Ürün Müdürü olarak atandı.

Göksen Yücel, Almanya’daki yeni görevi kapsamında, Boehringer Ingelheim’in obezite alanında geliştirmekte olduğu yenilikçi bir ürünün pre lansman ve pazarlama süreçlerini yürütecek.

Göksen Yücel Kimdir?  Özgeçmiş Bilgisi

2015 yılında Yeditepe Üniversitesi Genetik ve Biyomühendislik Bölümü’nden mezun olan Göksen Yücel’in ilaç sektörünün önde gelen firmalarında 8 yılı aşkın deneyimi bulunmaktadır. Spesifik, akut ve kronik terapötik alanlar olmak üzere birçok farklı alanda deneyim sahibi olup, lansmanlar gerçekleştirdi. Boehringer Ingelheim Türkiye’de çalıştığı süre boyunca kalp yetersizliği lansman süreçlerinin tamamını yürüttü, kronik böbrek hastalığı lansman hazırlıklarını tamamlamış ve diyabet alanında stratejik ve önemli sorumluluklar üstlenmiştir.

Boehringer Ingelheim Hakkında 

Boehringer Ingelheim bugün ve nesiller boyunca yaşamları dönüştüren çığır açan terapiler üzerinde çalışıyor. Önde gelen araştırma odaklı bir ilaç şirketi olan Boehringer Ingelheim, karşılanamayan sağlık ihtiyaçlarının yüksek olduğu alanlarda inovasyonlar aracılığıyla değer yaratıyor. Kurulduğu 1885 yılından günümüze aile şirketi kimliğini koruyan Boehringer Ingelheim, çalışmalarında uzun vadeli sürdürülebilir bir yaklaşımı benimsiyor. 53.000’i aşkın çalışanıyla İnsan Sağlığı ve Hayvan Sağlığı olmak üzere iki iş alanında 130’dan fazla pazara hizmet sunuyor.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir