İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bitcoin 45 bin doları aştı

Bitcoin 45 bin doları aştı ve Spot ETF spekülasyonları arasında Nisan 2022’den bu yana en yüksek seviyeye ulaştı

Bybit Global tarafından hazırlanan değerlendirmede kripto para piyasalarındaki gelişmeler değerlendiriliyor.

SPX endeksi %0,28 düştü ancak azalan enflasyon, güçlü bir ekonomi ve 2024’te beklenen Federal Rezerv faiz indirimleri nedeniyle 2023’ün son işlem gününde rekor seviyelere yaklaştı. Daha geniş kripto para piyasası, son 24 saatte Bitcoin ve Ether’in sırasıyla %2,56 ve %2,37 artmasıyla yükselişte.

SPACE ID’nin .sei isim hizmetinin kayıtlarda ENS’ye rakip olması ve 2024 için iddialı hedefler belirlemesiyle bugünün en iyi performans gösteren şirketi %23,7 artış gösteren SEI oldu.

Ağustos 2023’te başlatılan Sei Network (SEI), Cosmos SDK kullanılarak geliştirilen bir Katman 1 blok zinciridir. Entegre paralelleştirme ve otomatik sipariş paketlemesi özelliklerine sahiptir ve olağanüstü hızlı ticaret sağlar. SPACE ID’nin .sei İsim Hizmeti (SNS), 2023 yılında neredeyse Ethereum İsim Hizmeti (ENS) kadar 24 saatlik kayıt sayısına ulaştı. Başarılı yıllarını kutlayan .sei topluluğu, 2023’ü açılış yılı olarak işaretleyerek ve 2024 için yüksek hedeflerini ifade ederek, ivmelerini sürdürme çağrısında bulunarak “Mutlu Yıllar” diledi.

Bitcoin (BTC) yeni yıla yükselişle başladı ve Nisan 2022’den bu yana ilk kez 45.000$’ı geçerek %6’dan fazla bir artış kaydetti. Bu artış, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) yakında birkaç spot bitcoin ETF’sini onaylayabileceği yönündeki spekülasyonlara bağlanırken, raporlar bildirimlerin salı günü kadar erken başlayabileceğini gösteriyor. Son işlemlerde BTC’nin fiyatı 24 saat içinde %6,35 ve %5,6 artışla 45.135$’a ulaştı. Ether (ETH), solana (SOL) ve avalanche (AVAX) gibi diğer kripto para birimleri de %9’a varan artışlarla değer kazandı.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir