İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

SEKTÖRÜN ULUSLARARASI İSİMLERİ ATRAX FUARI’NDA BULUŞUYOR

SEKTÖRÜN ULUSLARARASI İSİMLERİ ATRAX FUARI’NDA BULUŞUYOR

Bu yıl 11.si gerçekleştirilecek olan Uluslararası Eğlence, Park, Spor ve Rekreasyon Alanları Endüstrisi Fuarı ATRAX, her yıl olduğu gibi binlerce sektör profesyonelini bir araya getirmeye hazırlanıyor. 22 ülkeden 300’den fazla firmanın ürünlerini sergileyeceği fuar; eğlence ve oyun alanları, tema parklar, su parkları, havuz ve spa merkezleri, spor, açık hava aktivite alanları, park, peyzaj, yeşil alanlar, bahçeli yaşam, tesis güvenliği ürünleri ve daha birçok seçeneği ile sektörünün gelişmesine yeni bir ivme kazandıracak. Bu kapsamda ATRAX 2024; eğlence ve park alanları sektöründeki güncel konseptlerden, oyun sektöründeki son teknolojilere kadar ele alınacak konferans programları ile ziyaretçilerini buluşturacak.

SÜRDÜRÜLEBİLİR MUTLU KENTLERİN İNŞASI ELE ALINACAK

Tureks Uluslararası Fuarcılık tarafından 11.si düzenlenecek olan Uluslararası Eğlence, Park, Spor ve Rekreasyon Alanları Endüstrisi Fuarı ATRAX’ ta, gerçekleştirilecek olan oturumlar ve konuşmacılar belli oldu.  İstanbul Fuar Merkezi Hall 5 ve Hall 8, 11-12 Ocak 2024 tarihlerinde Sosyal Bahçe Konferans Alanı ve Havuzlu Bahçe Seminer Alanı olarak kullanılacak. Bu etkinlikler, eğlence sektöründe neler olup bittiğini ve havuzlarda yeni teknolojileri ele alacak.

EĞLENCE SEKTÖRÜNDE İŞ BİRLİĞİ VE İNOVASYON

Fuarın ilk günü saat 11: 00 – 12: 30 arasında Hall 5’te “Eğlence Sektöründe Neler Oluyor?” başlıklı bir panel düzenlenecek. TEPEA (Tüm Eğlence Park Etkinlik Ve Atraksiyon Derneği) iş birliğiyle düzenlenen panelde; birlikte çalışma ile eğlence sektöründeki son gelişmeler ele alınacak. Panelin moderatörlüğünü TEPEA Yönetim Kurulu Üyesi Şöhret Pakiş yapacak ve konuşmacılar arasında Grafi2000 Prodüksiyon Reklamcılık Yay. Ve Tic. A.Ş. Yönetici ve Kurucu Ortağı Varol Yaşaroğlu, Dof Robotik A.Ş. Kurucu ve Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Mertcan, MasS Global Ltd. Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Metin Okur ve Wiipa Ortadoğu Başkan Yardımcısı Bülent Kavaklı da yer alacak.

KENTLERDEKİ YAŞAM KALİTESİNİ ARTIRMAK İÇİN YOLLAR

Aynı gün saat 14: 00 – 15: 00 arasında ise Hall 5’te “Rekreasyon ve Aktif Yaşam” konulu bir panel daha düzenlenecek. Panel, REKÇAD – Rekreasyon Çalışma ve Araştırmaları Derneği ile iş birliği içinde gerçekleştirilecek. Moderatörlüğünü REKÇAD Kurucu Başkanı Prof. Dr. Bülent Gürbüz’ün gerçekleştireceği panelde; spor bilimleri fakültelerinden Prof. Dr. Metin Argan ve Doç. Dr. Funda Koçak, rekreasyonun sürdürülebilir mutlu kentlerin inşasında nasıl bir rol oynadığını ele alacak. Proje sunumları ve ödül takdiminin ardından saat 18: 30′ da DOF Yönetim Binası’nda özel bir etkinlik olan “Welcome Party” düzenlenecek.

GÜVENLİ PARKLAR, SAĞLIKLI YARINLAR

12 Ocak 2024 Cuma günü ise Hall 5’te Kompan Semineri gerçekleştirilecek. Kompan Fitness Konsept Direktörü Rob Boogmans, seminerde şirketin fitness konsepti hakkında bilgi verecek. Hall 5’teki son etkinlik ise saat 14: 00 – 15: 30 arasında gerçekleşecek ve Güvenli Parklar, Sağlıklı Yarınlar konulu bir panel olacak. İPAR Macera ve Oyun Parkları Derneği ile iş birliği içinde düzenlenen panelde, parklardaki güvenlik ve sağlık konuları ele alınacak.

ULUSLARARASI HAVUZ TEKNOLOJİLERİ SUNUMLARI DÜZENLENECEK

Hall 8’de de Havuzlu Bahçe Seminer Alanı’nda ise 11 Ocak Perşembe günü saat 13: 45′ te Gemaş Semineri düzenlenecek ve havuzlarda yeni nesil aydınlatma konusu ele alınacak. 12 Ocak Cuma günü ise saat 11: 15 – 12: 00 arasında elektrikli ekipmanlar ve akıllı cihazlar hakkında bir seminer düzenlenirken ayrıca Gemaş’ın yeni ürünleri tanıtılacak.

Hall 8’deki diğer etkinlik ise Neta Pool Semineri olacak. 11 Ocak Perşembe günü saat 11.00-11.45 arasında, Hayward & Kripsol marka ve ürünleri hakkında sunum yapacak olan Rafael Pérez, Uluslararası Bölge Müdürü olarak katılımcılara bilgi verecek. Aynı gün saat 13.00-13.30 arasında ise Neta Havuz Kurucusu Mak. Müh. Nebil Tambay, havuzlarda kullanılan yenilikçi robot süpürge teknolojileri hakkında bilgi paylaşacak. Son olarak, günün son sunumu saat 14.15-14.45 arasında Gres Aragon Havuz Seramikleri hakkında olacak ve sunumu İhracat Departmanı Görevlisi Egor Litvinov yapacak.

12 Ocak Cuma günü ise Neta Pool organizatörlüğünde saat 14. 40-15. 05 arasında Mimar Selçuk Aydın, Havuzlarda Almera Tex 230 su yalıtım sistemi ve Gres Aragon seramik uygulamaları hakkında bir sunum yapacak. Bu sunumu Reform Havuz Şantiye Şefi olarak yapacak olan Aydın, katılımcılara önemli bilgiler aktaracak. Günün son sunumu ise saat 15.15-15.45 arasında Elecro Elektrikli Isıtıcıları & UV Cihazları & Isı Eşanjörleri hakkında olacak ve bu sunumu Avrupa, Güney Amerika ve Afrika Satış Müdürü Simon Lopez gerçekleştirecek.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir