İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Doğanın güçlü simgesi kök motifi 

Doğanın güçlü simgesi kök motifi  Bonna Radix ile şeflere ilham oluyor!

Dünya trendlerine uygun yenilikçi çözümleri ve benzersiz ürün kalitesi ile HoReCa dünyasında köklü bir yer edinen premium porselen markası Bonna, gücün, bağın ve dayanıklılığın simgesi köklerden aldığı ilham ile Radix Koleksiyonunu kullanıcılarıyla buluşturuyor. Doğanın güçlü bir simgesi olan kök motifini beyaz porselene ustalıkla işleyen marka, şeflerin mutfaktaki yaratıcılığına zarif ve gizemli bir tasarımla eşlik ediyor.

Türkiye’nin ilk ve tek %100 HoReCa markası Bonna, yenilikçi ve özgün tasarım ekibinin yaratıcı yorumlarıyla ortaya çıkan Radix Koleksiyonunu kullanıcılarıyla buluşturuyor.

Toprağa ve birbirimize olan bağın güçlü bir simgesi olan kök motifinden ilham alan Bonna, şeflerin yaratıcılığını besleyecek bir koleksiyona imza atıyor. Büyümeyi, gücü ve dayanıklılığı ifade eden kök sembolünü beyaz porselen üzerine ustalıkla işleyen marka, gizemli ve zarif bir koleksiyon ile yaratıcı şeflerin sunumlarını eşsizleştiriyor. En küçük şeylerin bile derin bir etkisi olabileceğini hatırlatan Radix, doğanın yaratıcılığı tetikleme gücünü sofralara taşıyor.

Kolay istiflenebilirlik özelliği ile pratik kullanım sunan koleksiyon, seçili formlarda kenar çıtlama garantisi veriyor ve farklı ihtiyaçları karşılayabilen geniş bir ürün seçkisinden oluşuyor.

Bonna Hakkında

1983’te küçük bir seramik atölyesi olarak İstanbul’da faaliyetlerine başlayan Kar Porselen’in hayata geçirdiği HoReCa markası Bonna, 2014 yılından bu yana otel, restoran ve catering sektörüne yenilikçi çözümler sunuyor. Yerli ve yabancı tasarımcıların imzasını taşıyan ürün koleksiyonlarını kullanıcılara sunan marka, geniş bir ürün gamına sahip.

Bonna, bugün 6 kıtada 100 ülkeye ürün ihracatı yaparken, otel, restoran ve kafelerde yeme-içme deneyimini mükemmelleştirmek amacıyla, farklı ihtiyaçlara uygun kişiselleştirilmiş ürün ve çözümler sunarak, kusursuz sofralar yaratıyor. Bonna kullanıcılarına “her defasında en mükemmel sunum” vaat ediyor.

Bonna, Kocaeli Çayırova ve Bilecik Pazaryeri bölgelerinde bulunan 2 tesisiyle yıllık toplam 40 milyon parça üzerinde üretim gerçekleştiriyor. Bugüne kadar pek çok ulusal ve uluslararası fuara katılan Bonna, birbirinden özgün koleksiyonları ile AI DESIGN AWARD, IDA DESIGN AWARDS, GERMAN DESIGN AWARD, DNA PARIS AWARD ve DESIGN TURKEY gibi prestijli yarışmalar tarafından ödüle layık görülmüştür.